Obsah stránek je pouze informativního charakteru, veškerá investiční rozhodnutí pečlivě zvažte, případně konzultujte s odborným poradcem.

Friday, 14. June 2024

Čtyři Solana memecoiny, které by mohly vzrůst o více než 8000 % a ohrozit Shiba Inu a Dogecoin

BidAskBit

Shiba Inu (SHIB) a Dogecoin (DOGE) jsou dva memecoiny se psí tematikou, které se staly virálními a přinesly masivní zisky prvním investorům.

Solana memecoiny v posledních týdnech přitahují obrovské investice drobných kryptoinvestorů, protože první investoři doufají, že dosáhnou podobných výnosů jako první kupci Shiba Inu (SHIB) a Dogecoinu (DOGE).

Vzhledem k tomu, že se každý den objevují stovky nových memecoinů a většina z nich je téměř okamžitě stažena, může být obtížné se rozhodnout, do kterých mincí investovat.

V tomto článku uvádíme čtyři nově spuštěné memecoiny Solana, které by potenciálně mohly přinést prvním investorům astronomické výnosy, jako se to podařilo Shiba Inu (SHIB) a Dogecoinu (DOGE).

Dapper Duck (DAPDUCK), tržní kapitalizace: 3 000 USD.

Doge With Hat (DOGEHAT), tržní kapitalizace: 5 700 USD.

Létající tučňák (FLYPEN), tržní kapitalizace: 15 000 USD.

Joey Bonk (JOEBONK), tržní kapitalizace: 19 000 USD.

Jak koupit Solana memecoiny

Solana memecoiny, stejně jako výše uvedené mince, obvykle nelze koupit na centralizovaných burzách, jako jsou Binance a Coinbase.

Místo toho se nakupují prostřednictvím decentralizovaných burz Solana, jako je Raydium nebo Jupiter.

To se provádí připojením peněženky Solflare, Phantom nebo MetaMask k burze a výměnou Solany za token zadáním jeho smluvní adresy do přijímacího pole.

Přidejte komentář