Obsah stránek je pouze informativního charakteru, veškerá investiční rozhodnutí pečlivě zvažte, případně konzultujte s odborným poradcem.

Wednesday, 22. May 2024

O nás

Kdo jsme?

Tento web pro vás vytváří redakce Invest-Centrum, skupina investičních poradců, burzovních makléřů a zkušených investorů. Věříme, že i vy najdete v našem Invest centru všechny důležité informace a rady.

Náš cíl

Naším cílem je informovat širokou veřejnost o možných způsobech investování volných finančních prostředků. Naší snahou je především:

  • Poskytnout komplexní informace informace začínajícím nezkušeným investorům
  • Vzdělávat investiční poradce, burzovní makléře a samotné investory
  • Chceme inspirovat. Můžeme vám pomoci spravovat osobní investice efektivně.

Jsme přesvědčeni, že pravidelným studiem finančních trhů, bude většina z vás lépe snášet kurzové výkyvy akcií, snadněji se rozhodnete, kdy realizovat zisk, nebo ztrátu. Za nejdůležitější pak považujeme stav investora, který se rozhoduje sám za sebe a může rozhodovat při investování na finančních trzích kvalifikovaně.

Proč? (aneb malé zamyšlení…)

Stále mezi námi existuje mnoho lidí, kteří se s investováním na finančních trzích nikdy nesetkali. Někteří z nich se z neznalosti doslova bojí jakékoli formy investice. Ti znalí ale již vědí, že nechat peníze nečinně ležet na bankovním účtu, nebo dokonce „doma v peřiňáku“, je velmi krátkozraké.

Úrok v bance zpravidla nepokryje ani inflaci. Fakticky se všem těmto neznalým spořivcům jejich úspory na běžných bankovních účtech rozplývají z důvodu inflace. Co je však nejhorší, že si tento stav většina z nich neuvědomuje a žije v domnění, že se jejich peníze na běžném bankovním účtu zhodnocují.

Investování na finančních trzích je zkrátka nutnost, ať se nám to líbí nebo ne.

Naše motto:

Pomáháme chránit vaše peníze před inflací a neznalostí.


Hodně štěstí na finančních trzích vám přeje

Redakce Invest-Centrum.cz