Obsah stránek je pouze informativního charakteru, veškerá investiční rozhodnutí pečlivě zvažte, případně konzultujte s odborným poradcem.

Friday, 14. June 2024

Od Hamster Kombat po GTA 6: Vliv kryptoměn na herní svět

Virarosi

V oblasti kryptoher a NFT her je v poslední době rušněji než kdy jindy. Nové hry se objevují, tokeny se hromadí a události se dějí téměř nepřetržitě. Jedna z těchto her, Hamster Kombat, nedávno dosáhla neuvěřitelného úspěchu, stává se nejdiskutovanější hrou v krypto světě. Studio ohlásilo, že hra získala více než 100 milionů hráčů, což představuje ohromující číslo, téměř 1/9 celkového počtu uživatelů Telegramu a třikrát více hráčů než Notcoin před uzavřením své „doby těžby“.

Oficiální kanál Hamster Kombat na Telegramu se stal největším kanálem na této platformě a hráči projevují značný zájem o denní komba a denní šifrovací kódy, které jim umožňují získat miliony mincí zdarma.

V minulém týdnu tým Hamster Kombat oznámil, že spuštění žetonů v síti The Open Network (TON) je plánováno na červenec, což hráčům dává cílový termín pro jejich vypuštění.

Nicméně, nedávný únik informací o nákupu BTC v očekávané hře GTA 6 vyvolal zvědavost a debatu. Trailer z prosince loňského roku obsahoval nápis „BUY BTC“, což vyvolalo spekulace o možném začlenění Bitcoinu do hry. ZachXBT, pseudonymní kryptoznalec, sdílel údajné uniklé zprávy mezi leakerem jménem Skenkir a jeho spojenci, kde se diskutovalo o tom, že trailer byl ukraden z oficiálního YouTube kanálu Rockstar Games a následně upraven přidáním značky BTC předtím, než byl zveřejněn na Twitteru.

Tento incident vyvolal otázky ohledně role Bitcoinu ve světě her a možného vlivu na kryptoměnové trhy. Zatím však není nic jasné, ačkoli se diskuse nad touto tématikou rozhodně nezklidňuje.

Přidejte komentář