Obsah stránek je pouze informativního charakteru, veškerá investiční rozhodnutí pečlivě zvažte, případně konzultujte s odborným poradcem.

Friday, 14. June 2024

2 kryptoměny, které by mohly dosáhnout tržní kapitalizace 25 miliard dolarů v druhé polovině roku

BidAskBit

Kryptoměnový trh zůstává vlnitý a podléhá širokému spektru ekonomických vlivů. Nedávná data o růstu zaměstnanosti ve Spojených státech překonala očekávání, což naznačuje, že ekonomika se úspěšně vyrovnává s vyššími úrokovými sazbami. To snižuje pravděpodobnost snížení sazeb, což může ovlivnit tok peněz do rizikovějších investic, jako jsou kryptoměny.

Společnost Finbold označila dvě kryptoměny, které by měly potenciál dosáhnout tržní kapitalizace 25 miliard dolarů do druhé poloviny roku. Tyto předpovědi jsou založeny na pokračujícím býčím cyklu a možnosti vysoké inflace nabídky, což by mohlo zvýšit tržní kapitalizaci i při minimálních cenových pohybech.

Dogecoin (DOGE)

Aktuální tržní kapitalizace Dogecoinu (DOGE) činí 21 miliard dolarů. I přes nedávný pokles ceny Dogecoinu pod 0,15 USD se objevují pozitivní signály, zejména v oblasti blockchainu. Nedávná aktivita velryb na blockchainu Dogecoinu naznačuje, že zájem velkých investorů o tuto kryptoměnu roste.

Tento zájem může posílit cenu DOGE, přestože se sektor meme coinů potýká s prodejním tlakem. Technická analýza naznačuje možné překročení hranice 1 USD za minci. S touto tržní kapitalizací a podporou komunity by Dogecoin mohl dosáhnout 25 miliard dolarů.

Toncoin (TON)

Na rozdíl od celkových tržních trendů se Toncoin, Layer-1 kryptoměna spojená s Telegramem, zvýšil o více než 6,5 %. Tento růst je důsledkem oznámení Telegramu o nové měně v aplikaci, Stars, spojené s Toncoinem.

Tato integrace usnadní nákup digitálního zboží ve všech miniaplikacích na Telegramu, což by mohlo podpořit ekosystém založený na kryptoměnách. Aktivity velryb podporují růst ceny Toncoinu. S pokračujícími integracemi a rostoucím zájmem investorů má Toncoin potenciál dosáhnout tržní kapitalizace 25 miliard dolarů.

Je však třeba mít na paměti, že schopnost těchto kryptoměn dosáhnout 25 miliard dolarů závisí na tržní dynamice a obecném směru kryptoměnového trhu.

Přidejte komentář