Obsah stránek je pouze informativního charakteru, veškerá investiční rozhodnutí pečlivě zvažte, případně konzultujte s odborným poradcem.

Saturday, 20. July 2024

Bitcoin překonal 56 tisíc dolarů, to je nejvyšší hodnota od listopadu 2021: Uvidíme brzy 60 tisíc dolarů?

BidAskBit

– BTC v pondělí vzrostl o téměř 10 % a poprvé od listopadu 2021 dosáhl úrovně 56 tisíc dolarů

– Předprodej Bitcoin Dogs se oficiálně blíží k milníku 5 milionů dolarů

Bitcoin se po dosažení úrovně odporu 60 tisíc dolarů dívá na 56 tisíc dolarů

Trh s kryptoměnami začal týden býčím růstem, když Bitcoin v pondělí přidal téměř 10 % na svou hodnotu. Díky jeho rally se BTC dostal na 56 740 dolarů, což je nejvyšší úroveň od listopadu 2021. 

V době tisku se cena Bitcoinu pohybuje na úrovni 55 850 USD, což je za posledních 24 hodin nárůst o více než 8 %. Díky nedávné rallye nyní tržní kapitalizace Bitcoinu poprvé po více než dvou letech překročila hranici 1,1 bilionu dolarů.

Přední světová kryptoměna podle tržní kapitalizace bude vyhlížet další hladinu odporu na úrovni 60 000 USD, pokud budou mít býci nadále kontrolu.

Co je to Bitcoin Dogs?

Vzhledem k tomu, že Bitcoin roste, není překvapivé, že i další projekty spojené s Bitcoinem zaznamenávají pozitivní výkony. Jedním z takových projektů je Bitcoin Dogs. 

Bitcoin Dogs je jedinečný projekt, který se spouští v síti Bitcoin a snaží se využít sílu blockchainu k poskytování užitečných služeb svým uživatelům. Jedná se o první ICO tokenu BRC-20 v síti Bitcoin.

Podle jejich whitepaperu se Bitcoin Dogs snaží nabídnout investorům zajímavou hodnotovou nabídku tím, že kombinuje základní rysy kryptoměny, nezaplatitelných tokenů (NFT), decentralizovaných financí (DeFi) a kultury Web3. Díky tomu si investoři a uživatelé při kontaktu s projektem Bitcoin Dogs užijí pohlcující zážitek.

ICO Bitcoin Dogs přichází sotva několik týdnů po spuštění spotových Bitcoin ETF v USA. Spotové bitcoinové ETF spuštěné společnostmi BlackRock, Fidelity a dalšími hrabou rekordní čísla, protože stále více investorů si kupuje sen o Bitcoinu. V pondělí dosáhl objem obchodů se spotovými ETF na bitcoiny nového maxima 2,4 miliardy dolarů. 

Navíc do půlení Bitcoinu zbývají sotva dva měsíce a jedná se o vzrušující událost, která se stává každé čtyři roky. To vše přispívá k výjimečnosti ICO Bitcoin Dogs na trhu. 

Obvykle se většina předprodejů na kryptografickém trhu týkala tokenů ERC-20 a BNB. Bitcoin Dogs však nastavuje nový trend tím, že představuje 0DOG, svůj nativní token, jako nové ICO BRC-20 pro investory na bitcoinovém blockchainu.

Předprodej Bitcoin Dogs se blíží 5 milionům dolarů

Předprodej Bitcoin Dogs již zhruba tři týdny po svém spuštění vynesl více než 4,8 milionu dolarů. To naznačuje rostoucí zájem investorů o tento projekt a jeho token. 

Podle whitepaperu by mělo být vyraženo 900 milionů tokenů 0DOG. Investoři by také měli přístup k exkluzivní kolekci NFT a pohlcujícímu hernímu ekosystému připomínajícímu populární tituly jako Axie Infinity a Tamagotchi.

Tým prozradil, že předprodej bude probíhat pouze měsíc a již nyní využívá vzácnosti a novosti BRC-20 k přilákání investorů.

Zatímco tokeny budou raženy na BRC-20, investoři budou nakupovat tokeny na ERC-20. Poskytnou adresu peněženky BTC a po zaplacení tokenů ERC-20 obdrží tokeny $0DOG. Za tokeny 0DOG lze platit pomocí stablecoinů ETH, USDT a USDC.

Měli byste investovat do projektu Bitcoin Dogs, když BTC roste?

Trh s kryptoměnami je od začátku roku býčí a BTC se dostává do čela. Investoři již hledají nové a zajímavé projekty a Bitcoin Dogs by mohl být jedním z projektů, které přitahují zájem. 

Bitcoin v současné době roste a projekty spojené s BTC by mohly v příštích měsících a letech zaznamenat masivní zisky. Při správné míře přijetí by se 0DOG mohl stát jedním z klenotů tohoto býčího běhu.

Přidejte komentář