Obsah stránek je pouze informativního charakteru, veškerá investiční rozhodnutí pečlivě zvažte, případně konzultujte s odborným poradcem.

Friday, 14. June 2024

Bitcoin (BTC) je podle analytika v pozici, kdy může dojít k obratu býčího trendu – zde je jeho předpověď

Virarosi

Pozorně sledovaný analytik tvrdí, že vidí, že Bitcoin (BTC) ukončí svou současnou korekci a brzy bude svědkem dalšího vzestupu.

V novém aktualizovaném videu kryptografický stratég Kevin Svenson svým 74 100 odběratelům na YouTube říká, že Bitcoin může po vytištění býčího technického vzorce na nízkém časovém rámci projít změnou hybnosti.

„Bitcoin je v pozici, kdy může na čtyřhodinovém grafu potenciálně položit vyšší low (na úrovni 64 800 dolarů), což by byla inverzní hlava a ramena, to by v krátkodobém horizontu naznačovalo obrat hybnosti, zvýšení poptávky a otočení trendu.“

Obchodníci někdy sledují inverzní formaci hlava a ramena, protože často naznačuje, že je na dohled býčí obrat.

Vzhledem k tomu, že BTC úspěšně znovu otestoval diagonální rezistenci jako support, Svenson nyní předpovídá rally nad 76 000 USD. Poznamenává také, že divergence klouzavého průměru (MACD), indikátor hybnosti, bliká býčím signálem.

„Uzavřeli jsme nad trendovou rezistencí. Histogramy MACD začínají ukazovat návrat pozitivní hybnosti.“ 

Svenson již dříve uvedl, že Bitcoin se nachází uprostřed parabolické rally, která by mohla BTC vynést až na 90 000 USD. Uvedl také, že Bitcoin bude pravděpodobně svědkem velkého nárůstu volatility, jakmile BTC dosáhne jeho cílové ceny.

Přidejte komentář