Obsah stránek je pouze informativního charakteru, veškerá investiční rozhodnutí pečlivě zvažte, případně konzultujte s odborným poradcem.

Saturday, 20. July 2024

Cena XRP se pohybuje v blízkosti 0,5 USD, velryby totiž přesunuly 80 milionů mincí, co bude dál?

BidAskBit

Cena XRP nadále čelí turbulencím v blízkosti 0,5 USD, ačkoli token byl dostatečně odolný, aby se obchodoval v zelených číslech. Velryby uprostřed této volatility přesunuly téměř 80 milionů mincí.

XRP, kryptoměna s jednou z nejrozměrnějších tržních kapitalizací, dnes, 18. června, vzala širší odvětví útokem a vzdoruje širšímu tržnímu sentimentu. Na pozadí medvědí cenové trajektorie kryptotrhu se XRP podařilo s určitou volatilitou obchodovat v zelených číslech, což vzbudilo značnou pozornost investorů.

Pozoruhodné je, že velryby se v rámci tohoto turbulentního cenového výkonu, který ilustruje XRP, pustily do akce a mezi peněženkami a burzami přesunuly téměř 80 milionů mincí. To vyvolalo rozruch mezi obchodníky a investory spekulujícími o budoucí cenové trajektorii digitálního aktiva.

Velryby přesunuly 80 milionů mincí mezi jednotlivými burzami

Podle údajů společnosti Whale Alert pomohly tři velrybí transakce společně za posledních 24 hodin zamíchat 80,34 milionu XRP. Dvě z těchto transakcí předvedly masivní shozy tokenů na burzy, zatímco jedna ukázala akumulaci XRP velrybou.

Podle údajů známá velryba XRP …Rzn přesunula 28,24 milionu XRP v hodnotě 14,62 milionu dolarů na burzu Bitstamp. Dále stejná velryba přesunula 19,96 milionu XRP v hodnotě 10,33 milionu dolarů na Bitso. Mezitím adresa rarG6FaeYh, dříve známá hromaděním kolosálního množství XRP, sbalila 32,14 milionu mincí v hodnotě 15,67 milionu dolarů. Tyto akumulace a dumpingy vyvolaly mezi účastníky kryptotrhu příval smíšených nálad.

Současně se cena XRP v uplynulých 24 hodinách ocitla jak v červeném, tak v zeleném teritoriu, což dále odpovídalo smíšeným náladám a pohybu širšího trhu.

Cena XRP pramení

V době psaní tohoto článku cena XRP za posledních 24 hodin poskočila o 0,58 % a obchoduje se na úrovni 0,4941 USD, přestože se dnes ceny kryptoměn obchodují převážně medvědími směry. Nejnižší a nejvyšší hodnota tokenu za 24 hodin činí 0,4808 USD a 0,5194 USD, což podtrhuje volatilní pohyb.

Objem obchodování XRP ze včerejška vyskočil o 242,21 %, zatímco token podporovaný Ripplem získal další pozornost, protože pumpoval, zatímco BTC, ETH a další tankovaly. Údaje společnosti Coinglass upozornily na snížený zájem investorů o toto aktivum, neboť futures OI poklesl o 0,41 % na 559,98 milionu USD. Aktivita na trhu s deriváty však rostla, neboť objem vzrostl o 337,97 % na 3,25 miliardy USD. Tyto údaje vykreslily v době tisku nejistý tržní scénář pro XRP.

Kromě toho se ukazatel RSI pohyboval kolem 45, což ilustruje, že aktivum není ani překoupené, ani přeprodané s mírným tlakem na pokles. Nicméně širší účastníci odvětví zůstávají optimističtí ohledně budoucího potenciálu aktiva, protože zavedení stablecoinu RLUSD zrodilo optimistický proud. To je dále doprovázeno zásobou pokroků v rámci XRPL (XRP Ledger), blockchainu pro XRP.

Přidejte komentář