Obsah stránek je pouze informativního charakteru, veškerá investiční rozhodnutí pečlivě zvažte, případně konzultujte s odborným poradcem.

Saturday, 20. July 2024

Cena Dogecoinu roste uprostřed rostoucích investic Arthura Hayese do DOGE, co bude dál?

BidAskBit

Cena Dogecoinu dnes stoupá na pozadí širšího oživení trhu, zatímco nedávný velrybí přesun vzbuzuje obavy. Nedávný komentář Arthura Hayese však podpořil náladu na trhu.

Cena Dogecoinu po pomalém začátku tohoto týdne opět roste díky oživení trhu a pozitivnímu sentimentu kolem plánů společnosti X na integraci kryptoměn. Vody však rozvířila významná velrybí transakce, která vyvolává otázky ohledně budoucího směřování ceny DOGE.

Kryptografická komunita bedlivě sleduje, jak vzájemné působení aktivit velryb a širších tržních trendů vytváří podmínky pro to, co nás čeká. Kromě toho spoluzakladatel BitMEX Arthur Hayes nedávno zvýšil sázky na meme coin s tím, že do svého portfolia přidá další DOGE.

Cena Dogecoinu stoupá navzdory masivnímu propadu ze strany velryby

Meme mince Dogecoin znovu získala na dynamice v rámci oživení širšího trhu kryptoměn. Nedávná transakce s velrybou DOGE však vyvolala rozruch a vyvolala otázky ohledně jejího dopadu na trajektorii ceny DOGE.

Podle Whale Alert, platformy pro sledování transakcí na řetězci, převedla neznámá velryba identifikovaná adresou peněženky „DF8jR….vjEGb“ 99 321 007 DOGE. Pozoruhodné je, že převod v hodnotě přibližně 12,08 milionu dolarů byl proveden z neznámé peněženky do společnosti Robinhood. Tento vysoký převod na centralizované burzy (CEX) je často považován za medvědí indikátor, který naznačuje potenciální výprodej nebo „dump“.

Takovéto velké pohyby mezitím mají tendenci ovlivňovat náladu na trhu, což vede k volatilitě ceny mince. Navzdory tomu se však cena Dogecoinu dokázala odrazit od nevýrazného začátku na začátku týdne, což poukazuje na jeho odolnost a silnou podporu komunity, které se těší.

Kromě toho je načasování této transakce vzhledem k širší dynamice trhu obzvláště zajímavé. Trh s kryptoměnami v poslední době zažívá fázi oživení a několik hlavních tokenů, včetně bitcoinu a etherea, vykazuje pozitivní trendy.

Dogecoin, který často těží z těchto širších tržních pohybů, také zaznamenal obnovený zájem obchodníků.

X Payments LLC & Arthur Hayes Sparks 

K optimismu kolem Dogecoinu přispívá i nedávné prohlášení Lindy Yaccarino, generální ředitelky společnosti X, dříve známé jako Twitter. Yaccarino nedávno poskytla pozitivní aktualizaci o společnosti X Payments LLC, což vyvolalo nadšení mezi nadšenci Dogecoinu.

Na druhou stranu Elon Musk, známý svým vlivem na pohyby na trhu s Dogecoinem, již dříve navrhl možnost integrace kryptoměny do platebního systému X. Pozoruhodné je, že se tím DOGE dostal do centra pozornosti.

Potenciál začlenění Dogecoinu do systému X Payments by mohl otevřít nové možnosti jeho využití a změnit ho z meme mince na funkčnější kryptoměnu. Tyto spekulace by mohly být hnací silou nedávného růstu ceny Dogecoinu, protože investoři očekávají zvýšení jeho přijetí a užitečnosti.

Na druhou stranu spoluzakladatel BitMEX Arthur Hayes nedávno prohlásil, že zvýší své sázky na Dogecoin a Pendle. Dříve také Arthur Hayes naznačil svou podporu meme mincím a předpověděl spuštění DOGE ETF do konce současného období.

Navzdory optimismu však nedávná transakce s velrybím dumpem poukazuje na volatilitu a nejistotu, která je trhu s kryptoměnami vlastní. Velkoobjemové převody na burzy často naznačují připravenost k prodeji, což by mohlo vyvolat tlak na pokles ceny, pokud by se k němu přidaly významné prodejní příkazy.

V době psaní článku cena Dogecoinu vzrostla o 2,42 % a vyměnila se za 0,1256 USD, přičemž objem obchodů klesl o 33 % na 977,74 milionu USD. Za posledních 24 hodin se meme coin dotkl maxima 0,1265 USD, přičemž údaje CoinGlass ukazují, že otevřený zájem o futures na DOGE zůstal na stejné úrovni kolem 645 milionů USD.

Přidejte komentář