Obsah stránek je pouze informativního charakteru, veškerá investiční rozhodnutí pečlivě zvažte, případně konzultujte s odborným poradcem.

Saturday, 20. July 2024

BONK, Kryptoměna s tématikou Shiba Inu, Stoupá o 33 %!

BidAskBit

BONK, kryptoměna inspirovaná memem Shiba Inu a fungující na blockchainu Solana, zažila v posledním týdnu významný růst o 33 % a překonala rezistenci na úrovni 0,000030 USD. Jedná se již o třetí úspěšný pokus překonat toto klíčové cenové pásmo, což vede analytiky k spekulacím o možném pokračování tohoto vzestupného trendu.

Klíčová analýza

Kryptoanalytik WebTrend Analytics na X (dříve Twitter) naznačuje, že překonání cenového rozpětí mezi 0,000035 a 0,000040 USD by mohlo být pro BONK klíčové a mohlo by ho posunout k novému historickému maximu. Toto cenové rozmezí se považuje za kritický bod, který pokud dojde k jeho prolomení, může pro BONK vytvořit nový historický vrchol.

Historický kontext a dynamika likvidity

V březnu 2024 dosáhl BONK svého historického maxima ve výši 0,00004547 USD během dosud nejúspěšnějšího býčího cyklu memo coinů. Nicméně cena se rychle vrátila pod podporu ve výši 0,00003 USD během tří dnů. Současná situace naznačuje možný retest tohoto historického maxima, přičemž likviditní kapsy kolem cenového rozmezí 0,00003 USD hrají klíčovou roli.

Potenciální likvidace

Údaje společnosti CoinGlass naznačují, že rostoucí likvidace na trhu s deriváty BONK, zejména v oblastech s vysokou likviditou, by mohly vést ke korekci trhu. Tato korekce by mohla pozastavit růstovou dynamiku BONK a eliminovat nadměrně zadlužené pozice. Historické údaje ukazují, že během předchozího historického maxima BONK došlo k výrazné likvidaci jak dlouhých, tak krátkých pozic, což naznačuje vzorec, který by se mohl opakovat.

Nálada na trhu a budoucí predikce

V současné době BONK obchoduje za přibližně 0,00003197 USD podle CoinGecko. Pokud BONK udrží svou pozici nad odolností na úrovni 0,000030 USD, mohl by se potenciálně dostat na 0,000037 USD. Pokud však nedokáže udržet tuto úroveň, může dojít k poklesu na podpůrné úrovně kolem 0,000020 a 0,000013 USD.

Závěr

Nedávný nárůst ceny BONK a jeho schopnost prolomit klíčové úrovně odporu mu zajistily pozici pro potenciální nové historické maximum. Obchodníci by však měli být obezřetní vůči možným tržním korekcím v důsledku rostoucí likvidace na trhu s deriváty. Několik příštích dní bude rozhodujících pro určení, zda si BONK dokáže udržet růstovou dynamiku, nebo zda bude čelit poklesu k nižším úrovním supportu.

Přidejte komentář