Obsah stránek je pouze informativního charakteru, veškerá investiční rozhodnutí pečlivě zvažte, případně konzultujte s odborným poradcem.

Saturday, 13. April 2024

Aktivita Solany se zvyšjuje: blíží se prolomení ceny? Analytik předpovídá růst na 150 USD

BidAskBit

Klíčové body 

– Aktivita na Solaně prudce roste, měsíční počet aktivních adres překonává řetězec BNBa Ethereum a platforma Jupiter DeFi oznamuje airdropu (vypuštění) tokenu

– Býčí obchodníci předpovídají příliv kapitálu do SOL s proražením trojúhelníku

Solana může být připravena na další proražení ceny v návaznosti na pozitivní vývoj v komunitě a potencionální toky do altcoinů.

Co se stalo: Aktivita na Solaně zvyšuje, o čemž svědčí několik událostí v ekosystému.

Údaje společnosti Nansen ukazují, že v prosinci došlo k 98,9% nárůstu měšíčně aktivních adres na Solaně. Počet 13,9 milionu aktivních adres překonal řetězec BNB společnosti Binance (13,7 milionu) a výrazně překonal Ethereum (5,4 milionu)

Kromě toho agregátor decentralizovaných financí (DeFi) Jupiter založený na Solaně oznámil 31. leden 2024 jako datum ofciálnío spuštění očekávaného airdropu 1 miliardy čerstvě vyražených tokenů JUP do peněženek uživatelů Solana DeFi.

Agregátor ve svém oznámení rovněž naznačil suštění memecoinu, když uvedl: „Ano, jedná se o skutečný memecoin. Ne, není od společnosti Jupiter. Ne, není to MEOW. Jen počkejte.“

Solana Mobile, odnož společnosti Solana zabývající se výrobou chytrých telefonů, oznámila přípravy na uvedení druhého modelu a slíbila úspornější cenovku a přepracované hardwarové komponenty.

Proč je to důležité: Kryptoanalytik Ali Charts se na X podělil o svou býčí analýzu: pokud Solana uzavře nad 106 USD, může podle Ali Charts zahájit 47% rally. 

Další kryptografický uživatel, Tyrex, na své platformě X uvedl: „SOL: Koupil jsem teď velkou pozici. Myslím, že velryby a obchodníci tento průraz trojúhelníku koupi§ a pošlou cenu na 150 dolarů“

Cenová akce: V současné době se na trhu objevuje několik cenných papírů: Za posledních 24 hodin SOL vzrostl o 1,6 % a aktuálně se obchoduje kolem 98 USD. 

Přidejte komentář