XLM – oživení trhů, kam směřuje? 

Cena XLM vzrostla poté, kdy se mince minulý týden vrátila zpět na graf. Za posledních 24 hodin však XLM vzrostlo o 3,6 % a podařilo se mu překonat svou bezprostřední hranice odporu. Býci byli zpět ve vedení a technický výhled XLM vykresloval stejný sentiment. 

Aktuálně se cena XLM usadila na částce 0,121 dolarů. Během několika posledních dní XLM neustále tvořil vyšší maxima a vyšší minima, což je známkou býčího růstu na trhu. Pokud je altcoin schopen udržet svou cenovou dynamiku, pak by mince mohla sledovat cenový strop 0,130 dolarů během nadcházejících obchodních seancí.  

Cena XLM se okolo této hodnoty pohybovala naposledy pár týdnů zpět, zhruba na konci června. Pád ze současné cenové hladiny by mohl přinést cenu XLM na 0,114 dolarů. Dříve, když se cena XLM obchodovala za 0,124 dolarů, se setkala s medvědím tlakem, což vedlo k poklesu Stellar na 0,114 dolarů. 

Cena altcoinu se v době psaní tohoto článku pohybovala okolo 0,126 dolarů. Býci se znovu objevili spolu s kupujícími na trhu, což způsobilo, že XLM převrátila svou značku okamžité rezistence na svou linii podpory. Režijní odpor pro XLM byl nyní na 0,127 dolarech a poté na 0,129 dolarech.

Přidejte komentář

Váš mail nebude zveřejněn


*