USD / JPY – 25. 9. 2019

Dolar se ustálil poté, co v předchozím zasedání klesl na dvou a půl týdenní low po zprávě, že američtí zákonodárci zahájili formální řízení na odvolání prezidenta Donalda Trumpa z jeho funkce, tzv. Impeachment. V úterý House Speaker Nancy Pelosi oznámila, že Sněmovna reprezentantů zahájí formální vyšetřování s tím, že Trump podle všeho podkopává národní bezpečnost a porušuje ústavu USA. Trump podle zprávy měl hledat zahraniční pomoc, aby mohl marginalizovat demokratického kandidáta Joe Bidena.

Pár se aktuálně obchoduje +0,14 procenta na 107,32 poté, co v úterý dosáhl nejnižší hodnoty 107,04 – tj. minima od 9. září.

  • Odpor se nachází na 107,92 (1. července high), prolomení nad tuto bariéru by mohlo přetáhnout pari na 108,53 (1. července high).
  • Podpora je na 106,76 (6. září low), propad pod tuto hladinu by pak mohl přetáhnout pari níže na 106,32 (5. září low).

2509jpy


Vzdělávejte se z pohodlí domova s profesionály z německé banky Bernstein. Pravidelné webináře na různá témata – vybere si nováček i zkušený investor. Budete mít možnot interaktivně komunikovat s lektorem a navíc získáte bezplatné individuální telefonní konzultace.

Věnujte 20 min. svého času a změňte svou budoucnost. Účast zdarma! >>https://webinar.benter.cz

  • Následuje webinář na téma Naučte se poznávat základní formace price action v grafech (od 26.9.)

Přidejte komentář

Váš mail nebude zveřejněn


*