Top Crypto Analyst říká, že Bitcoin se právě ukázaly jako „extrémně spolehlivý“ spodní indikátor

Úzce sledovaný obchodník s kryptografickými šiframi tvrdí, že Bitcoin (BTC) právě vyslal signál, který historicky označoval dno předchozích medvědích trhů. 

Analytik Kevin Svenson v nové strategické relaci sděluje svým 68 900 předplatitelům na YouTube, že týdenní podpis hlasitosti Bitcoinu na Coinbase naznačuje možný obrat trendu u BTC.

„To, co teď každého zaujalo, je samozřejmě týdenní objem Coinbase, a tyto týdenní objemové podpisy byly mimořádně spolehlivé, když volaly hlavní tržní dna a vrcholy na trhu.“

Stejně jako na vrcholu býčího trhu v roce 2017 i zde došlo k podpisu objemu. Podpis nízkého objemu 6 000 dolarů je tam také. Toto minimum 3 000 dolarů v roce 2018, právě v této oblasti, došlo k velkému nárůstu objemu. Top 2019 14 000 dolarů, podpis velkého objemu spojený s tímto vrcholem. Havárie Covidu, podpis velkého objemu přímo tam. A také naše dno za 30 000 dolarů přímo tady v roce 2021, hlavní svazek signatury tam.

Zatímco týdenní podpis objemu na Coinbase se v minulosti ukázal jako spolehlivý ukazatel dna, Kevin Svenson tvrdí, že tentokrát by to mohlo být jiné, když Bitcoin věrně odráží cenovou aktivitu amerického akciového trhu.

„Teď, když vidíme, že tato signatura svazku na Bitcoinu přesahuje všechny předchozí úrovně na grafu Coinbase, pokud akciový trh ode dneška odehraje rally, alespoň tohle bude dno pro tu dočasnou rally, ať už nás to dovede kamkoliv. Přinejmenším se pravděpodobně ještě nějakou dobu udrží jako dno. Pokud se S&P 500 skutečně začne později vracet dolů a testovat níže, pak je možné, že to není dokonalý signál a že spíše můžeme testovat jen nepatrně než on, třeba směrem k 20,000 USD, 22,000 USD nebo 200 týdnů jednoduchého klouzavého průměru.“

Přidejte komentář

Váš mail nebude zveřejněn


*