Terra Classic vzrostla o 30 % za den!

Terra Classic (LUNC), původní řetězec zhrouceného ekosystému Terra (LUNA), zažil výrazný nárůst hodnoty, který nabízí záblesk naděje uprostřed týdnů medvědí nálady. Zisky totiž přicházejí s tím, jak komunita LUNC realizuje různé iniciativy, jejichž cílem je dodat síti užitečnost. 

Podle poslední aktualizace se LUNC obchoduje za 0,00036 USD, to je nárůst o 32,27 % za posledních 24 hodin. 

Tento prudký nárůst lze přičíst především zvýšenému nákupnímu tlaku, který pohání tržní kapitalizaci tokenu LUNC na 635,9 milionu USD, přičemž do tokenu za pouhý jeden den přiteklo více než 138 milionů USD. 

Pozoruhodný nárůst hodnoty LUNC jej posunul mezi kryptoměny s nejvyšším objemem obchodů. Pozoruhodné je, že LUNC drží pozici 7. kryptoměny podle objemu obchodování na spotovém trhu Binance.

Hnací síly rallye LUNC

Obnovení růstu následuje po zprávě o návrhu upgradu na verzi v2.1.0, který vzbuzuje značnou pozornost. Nadcházející vydání, které je naplánováno na 14. června, představuje třetí významný upgrade blockchainu Terra Classic. 

Pozoruhodné je, že cílem upgradu je sladit Terra Classic s ostatními blockchainy, včetně Terra 2.0 a různých řetězců Cosmos. Předpokládá se, že dosažením této parity získají projekty a vývojáři opět možnost využívat řetězec Terra Classic jako životaschopnou možnost.

Aktualizace v2.1.0 přináší řadu funkcí a vylepšení. Mezi ně patří například to, že validátoři budou dostávat minimálně 5% provizi zaměřenou na podporu spravedlivého odměňování. Kromě toho se hovoří o integraci systému Cosmwasm a dvou bezpečnostních aktualizacích, které mají zvýšit spolehlivost a bezpečnost platformy.

Upgrade navíc zahrnuje různé další pozoruhodné změny. Cílem upgradu WasmVM je zavést funkci multichain a rozšířit možnosti Terra Classic. Kromě toho se předpokládá, že jakmile bude upgrade spuštěn, posílí interoperabilitu mezi různými řetězci Cosmos.

Iniciativy komunity LUNC

Kromě upgradu sítě těží LUNC z dalších komunitních iniciativ, včetně pálení přebytečných tokenů, s cílem zvýšit užitečnost sítě. Současně se Terra Classic těší trvalé podpoře renomovaných subjektů, jako je například kryptografická burza Binance.

Vzhledem k tomu, že komunita Terra Classic se snaží znovu získat význam na kryptotrhu, Finbold se nedávno zeptal finančních expertů na jejich názory na výhled ceny aktiva. 

Například Leo Smigel, vizionář stojící za Analyzing Alpha, představuje optimistický výhled na budoucnost Terra Classic a zdůrazňuje snahu komunity o resuscitaci platformy prostřednictvím jediného revitalizačního přístupu, jehož cílem je zajistit bezproblémový přechod k růstu.

Přidejte komentář

Váš mail nebude zveřejněn


*