Terra Classic stanovila termín upgradu a podpořila očekávání růstu ceny LUNC

Terra Classic (LUNC) je skoro připravena na dlouho očekávaný termín uvedení aktualizace Cosmwasm v.1.1.0.  Tento upgrade představuje významný krok vpřed v rámci rozšiřování funkčnosti sady Cosmos SDK v0.45 zaměřujícím se na zdokonalení smart kontraktů v rámci blockchainu Terra.

Upgrade Cosmwasm má pro aktéry na trhu s kryptoměnami ohromný význam, jelikož se obecně předpokládá, že bude mít pozitivní dopad na cenu LUNC. Ohledně uvedení této aktualizace jsou investoři optimističtí, co se týče potenciální reakce trhu, a analytici očekávají, že hodnota LUNC stoupne.

V prohlášení na Twitteru oznámil LuncBurnArmy, vedoucí projektu Joint L1 Task Force, že očekávaný upgrade CosmWasm v1.1.0 pro Terra Classic byl oficiálně stanoven na 14. června. 

Původně byl plánován na 31. května, avšak hlavní vývojářský tým Terra Classic se rozhodl časový harmonogram prodloužit o dva týdny, aby bylo možné provést dodatečné testování.

Upgrade systému CosmWasm z verze v0.16.6 na v1.1.0 (známý také jako upgrade na verzi Parity) přináší čtyři různé způsoby zavedení. Každý z nich se odlišuje složitostí, případným dopadem na harmonogram a příslušnými náklady. 

Po diskusi s odbornými vývojáři se společná pracovní skupina L1 dohodla na ,,scénáři 4″, který byl vybrán jako další postup.

Význam aktualizace LUNC

Blížící se aktualizace CosmWasm v1.1.0 má pro síť Terra Classic mimořádný význam, jelikož je jejím cílem znovu obnovit funkčnost tím, že projektům a vývojářům z Cosmosu a Terra Luna 2.0 opět umožní stavět v řetězci Terra Classic.

Dne 17. května Joint L1 Task Force dokončila aktualizaci v2.0.1, která se obešla bez jakýchkoli problémů, a tím do blockchainu Terra Classic zavedla řadu klíčových funkcí. 

Tato vylepšení obsahovala zavedení požadavku na minimální prvotní vklad pro návrhy na správu, upgrade na Cosmos SDK v0.45.13 a Tendermint v0.34.24 a povinné bezpečnostní aktualizace.

Význam tohoto upgradu překračuje rámec těchto úprav, jelikož usnadní spuštění testnetu pro upgrade umělé inteligence Block Entropy týmem.

 Dalším cílem návrhu plánovaného na červen opět zavést tzv. spalovací daň ve výši 1,2 %, navýšit odměny za sázky a oživit LUNC a USTC na 1 dolar.

Navzdory tomu, že se podle serveru CoinGecko momentálně obchoduje na hodnotě 0,00008885 dolaru, zaznamenal LUNC za předchozích 24 hodin mírný nárůst o 0,8 %.  Navíc v rámci 14 dní zaznamenal LUNC stabilní růst o 5,2 %, což svědčí o pozitivním trendu v jeho tržní výkonnosti a dále upevňuje důvěru investorů.

Přidejte komentář

Váš mail nebude zveřejněn


*