Stále větší vize Decentraland kryptoměny

Od listopadu klesá Decentraland (MANA-USD). 

Od listopadu klesá Decentraland (MANA-USD) jako součást „kryptozimy“. Navzdory jistým známkám života zůstává obecný trend v posledním měsíci  po MANA medvědí. To určité investory, kteří se domnívali, že aktiva kryptoměn budou mít inverzní korelaci se širším trhem mate. Téměř všechny kryptoměny se však obchodují v souladu s bitcoinem (BTC-USD).

Decentraland spočívá ve vytváření alternativní reality. Slova „alternativní realita“ mohou výstižně popisovat cenové akce nějakých kryptoměn v roce 2021. Protože to se mění. A čím více se Decentraland chová jako akcie reálného světa, tím lepší bude jeho budoucnost ve virtuálním světě.

Decentraland sází na život v metaverzu. Pro Decentraland je metaverze světem blížícím se digitálnímu světu avizovaným Meta platformami (NASDAQ:FB). Prakticky jde o myšlenku 3D internetu, váš avatar se zde může procházet, komunikovat s ostatními avatary a vstupovat do digitálních struktur v místě nazývaném LAND.

Mnoho společností začíná s nákupem nemovitosti v Decentraland za účelem prodeje virtuálního nebo reálného zboží. Například Skechers (NYSE:SKX) oznámil, že má v plánu v metaverzu vybudovat virtuální obchod. Tato společnost není jediná. V lednu koupil nemovitosti v Decentralandu Samsung. 

Přidejte komentář

Váš mail nebude zveřejněn


*