Společnost Paypal oznámila novou aplikaci

Nová aplikace od společnosti Paypal nabízí více finančních služeb, které na platformě dříve chyběly, včetně kryptoměn.

Newswire uvádí, že nová aplikace představí službu zvanou PayPal Savings, spořicí účet, který nabízí sazby APY 0,4 % bez měsíčních poplatků nebo minimálního nutného zůstatku. Služba bude spolupracovat se sychronní bankou.

Tato hodnota převyšuje národní průměrnou úrokovou sazbu 0,06% a to i přesto, že je to pořád hluboko pod sazbami, které nabízí jiné centralizované či decentralizované služby ve světě kryptoměn. Služba dále slíbila, že má potřebný dohled, který jiným institucím často chybí.

Mezi nové funkce dále patří platba pomocí QR kódů, správa dárkových karet a přístup ke kreditu ze stejné aplikace. Ta umožňuje nakupovat, držet a prodávat kryptoměny, dále také záložku financí, včetně přístupu k úsporám s vysokým výnosem. Aplikace bude mít tedy základní funkce běžné krypto peněženky.  Přístup ke kryptoměnám by tak získalo více než 400 milionům uživatelů PayPalu.

Generální ředitel společnosti PayPal, Dan Schulman, vidí novou aplikaci jako jediné místo, kde uživatelé mohli ovládat své finance:

„Naše nová aplikace nabízí zákazníkům zjednodušené, bezpečné a přizpůsobené prostředí, které staví na naší platformě důvěry a zabezpečení a odstraňuje nutnost spravovat více finančních nebo nákupních aplikací, pamatovat si spousty hesel a sledovat věrnostní odměny.“

Vzhledem k nedávné aktivitě platební společnosti v oblasti kryptoměn není zavedení nové služby překvapením. Dan Schulman naznačil, že začátkem příštího měsíce bude zavedena nová aplikační peněženka s dalšími kryptoměnami, spolu s již zmíněnými možnostmi úspor s vysokým výnosem.

Před pár dny společnost oznámila, že zákaznící z Velké Británie mohou nakupovat, prodávat a ukládat kryptoměny přímo ze svých účtů.

Přidejte komentář

Váš mail nebude zveřejněn


*