Ripple uzavírá partnerství pro expanzi na evropský trh luxusu

Cílem je dokázat německým špičkovým maloobchodníkům poskytnout možnost, díky které budou moci přijímat platby v kryptoměnách, Lunu, operátor kryptoterminálu a poskytovatel plateb, který se specializuje na spolupráci konkrétně s prémiovými maloobchodníky. 

Partnerství je zaměřené zvláště na optimalizaci směny kryptoměn za fiat peníze. Pro řešení tohoto úkolu bude využit Ripple’s Liquidity Hub. Platformu vyvinul tým Ripple kvůli jednoduššímu přijetí kryptoměn. Integrován by měl být na klíč, má také inteligentní směrování objednávek pro příjem digitálních aktiv za optimální ceny. Tímto způsobem mohou uživatelské společnosti Ripple Liquidity Hub přistupovat ke kryptoměnám z různých globálních míst jednoduše bez problému, a to včetně centralizovaných a decentralizovaných burz a dokonce i mimoburzovních obchodů.

Používání terminálů RippleNet a Lunu v point-of-sale (POS) bude pomocné k poskytování příležitosti pro high-end a luxusní maloobchodníky v Evropě a Spojeném království přijímat platby kryptoměnami ve svých obchodech.

Evropské zvlnění

Ripple nadále roste svou přítomnost na mnoha kontinentech světa. Poté, co nabral na síle na Blízkém východě, zvyšuje svou přítomnost i v Evropě.

Nejúspěšnějším rokem pro společnost byl rok 2021, kdy se Ripple podařilo zdvojnásobit počet transakcí na RippleNet. V současnosti je průměrný roční objem plateb v síti 15 miliard dolarů.

Pravděpodobná je další expanze partnerské sítě Ripple a v důsledku toho legitimizace používání jak technologií společnosti, tak blockchainu obecně.

Přidejte komentář

Váš mail nebude zveřejněn


*