Příprava Bitcoinu (BTC) na Rally, Podle Top Crypto Strategist – Zde je jeho cíl

Pozorně sledovaný kryptostratég a obchodník tvrdí, že Bitcoin je jeden odpor od zažehnutí silného posunu vzhůru, který může BTC posunout na čerstvá maxima roku 2022. 

V nové strategické relaci pseudonymní analytik Cred říká, že bitcoin se blíží úrovni, kterou býci musí vytáhnout, aby otevřeli dveře k trvalému vzestupu.

Podle Creda je klíčová cenová hladina 47 100 dolarů, protože se podle něj jedná o „hezkou současnickou oblast“, kde se několikanásobné pohyblivé průměry svažují kolem zóny vysokého odporu v časovém rámci. 

„Když k tomu přidáme náš sendvič s boomerovými klouzavými průměry, můžete opravdu začít vidět, že se sbíhají kolem tohoto násadka za 47 až 48 tisíc dolarů. Konkrétně máme veškerý vysoký trend časového rámce následující signály – k 21-týdennímu klouzavému průměru, 50-týdennímu klouzavému průměru, 200-dennímu klouzavému průměru – všichni jako by se sbíhali kolem tohoto 46.000 až 48.000 dolarů rukojeti a také vrcholu tohoto měsíčního clusteru.

V době psaní se Bitcoin obchoduje za 46 982 dolarů a hrozí, že odstraní odpor za 47 100 dolarů. Cred tvrdí, že jakmile se cena přesvědčivě vyhoupne nad úroveň odporu, BTC by měla mít dostatečnou dynamiku, aby se opět vzchopila téměř k 60 tisícům dolarů. 

„Pokud je trh akceptován výše, budete mít důkazy o A: měsíční střed se obrací na podporu a B: střední až vysoký časový trend překlopit od nosného k dočasně šikanóznímu a to by bylo opravdu super. V tom okamžiku by [to] otevřelo dveře k mnohem masitějšímu posunu směrem k 56,000 USD [až] 58,000 USD.“

Přidejte komentář

Váš mail nebude zveřejněn


*