Predikce ceny DOGE

Predikce ceny DOGE zůstávají i nadále býčí, a to i navzdory mírnému poklesu z vícetýdenních maxim zveřejněných začátkem tohoto týdne. 

DOGE, nativní token, který pohání blockchain Dogecoin, se ve středu dvakrát pokusil vyšplhat nad 0,11 dolaru. Kryptoměna byla posílena v tandemu s širším krypto trhem a tradičními rizikovými aktivy, jako jsou americké akcie. 

Trhy těžily ze zprávy předsedy americké centrální banky Jerome Powella o tempu dalšího zvyšování sazeb.

 

Dogecoin je stále v vzestupném trendu

Dogecoin se vrátil k obchodování těsně pod 0,1050 dolary a klesl o 2,0 % za den. 

Technické parametry DOGE však stále vypadají pozitivně, přičemž DOGE/USD je stále ve vzestupném trendu od dvojitého dna kryptoměny na hodnotě 0,07 dolaru vytištěné začátkem prosince. 

Dogecoin je pravděpodobně v procesu formování vzestupného trojúhelníku, přičemž rezistence je aktuálně ve hře v horní oblasti 0,10/0,11 dolarů.

 

 

 

Vzory vzestupného trojúhelníku jsou obvykle vnímány jako znamení, že se trh před vzestupným prolomením konsoliduje. Pokud se DOGE dokáže udržet nad oblastí 0,11 dolarů, mohlo by to otevřít dveře k rychlému růstu směrem k maximům před kolapsem FTX na začátku listopadu v oblasti 0,16 dolarů. 

Dogecoin se již obchoduje o cca 29 % výše v porovnání s úrovněmi z minulého týdne. Rallye na počátku prosince v oblasti 0,16 dolarů by znamenala další 50% zisk ze současných úrovní.

 

Může dogecoin dosáhnout 1 dolarů v příštím roce?

Vzhledem k tomu, že je DOGE zpět nad 0,10 dolary se jeho příznivci ptají, zda může pokořit svou další významnou psychologicky důležitou úroveň – hranici 1 dolaru. 

Kryptoměna koncem října/začátkem listopadu vzrostla na základě spekulací, že Elon Musk, známý fanoušek Dogecoinu, by mohl kryptoměnu integrovat do budoucího platebního systému Twitteru.

Zakladatel  Cardano, Charles Hoskinson, nedávno předpověděl, že převzetí Twitteru Elonem Muskem by mohlo přinést 200 milionů nových uživatelů do kryptoměnového prostoru a že Musk pravděpodobně něco Dogecoinem na Twitteru udělá. 

Integrace Twitteru by mohla být jen býčím katalyzátorem, na který býci Dogecoinu čekali, aby pohnali kryptoměnu zpět na její historické maximum z května 2021 na oblasti 0,73 dolarů a dále, protože by mohla vygenerovat významnou poptávku po tokenu.

Přidejte komentář

Váš mail nebude zveřejněn


*