Obsah stránek je pouze informativního charakteru, veškerá investiční rozhodnutí pečlivě zvažte, případně konzultujte s odborným poradcem.

Friday, 14. June 2024

Podle Roberta Kiyosakiho dosáhne Bitcoin v srpnu 350 000 USD!

BidAskBit

Robert Kiyosaki zdůraznil, že jeho předpověď, že bitcoin 25. srpna dosáhne hodnoty 350 tisíc dolarů, „není lež“. Vyjádřil také svůj býčí výhled pro ethereum a solanu s tím, že bude tyto tři kryptoměny nadále nakupovat, protože si je „zcela jistý, že jejich ceny budou i nadále růst“.

Robert Kiyosaki doporučuje Bitcoin, Ethereum, Solana

Autor knihy Bohatý táta, chudý táta Robert Kiyosaki vyjádřil ve středu na sociální síti X svůj optimistický výhled pro tři kryptoměny. Doporučuje Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) a Solanu (SOL). Bohatý táta, chudý táta je kniha z roku 1997, jejímž spoluautory jsou Kiyosaki a Sharon Lechterová. Více než šest let se držela na seznamu bestsellerů New York Times. Prodalo se více než 32 milionů výtisků knihy ve více než 51 jazycích ve více než 109 zemích.

Kiyosaki ve svém příspěvku předpověděl, že cena bitcoinu dosáhne v srpnu 350 tisíc dolarů, přičemž zdůraznil, že toto číslo je spekulativní a jedná se pouze o předpověď, nikoli o podvodné tvrzení. Zdůraznil přitom, že:

Bitcoin bude mít do 25. srpna 2024 hodnotu 350 000 dolarů není lež.

Upřesnil: „Je to předpověď. Je to spekulace. Je to názor, ale není to lež. Je to návnada pro cucáky, ale není to lež, protože jakákoli předpověď budoucnosti není lež. Chci, aby 350 000 bitcoinů byla skutečnost, a chci, aby to byla pravda… ale je to pouze předpověď.“ Přesto vyjádřil přesvědčení, že BTC tohoto cíle letos dosáhne: „Jsem přesvědčen, že bitcoin dosáhne 350 000 dolarů někdy v roce 2024, ale je to pouze cíl, sen a přání.“

Investiční strategie slavného autora zahrnuje pořizování dalších bitcoinů, etherea a solana, protože věří v jejich potenciální růst cen. Prozradil: „V současné době je na trhu s bitcoiny a bitcoiny více než deset milionů dolarů:

Stále kupuji další bitcoiny, etherea a solany, protože jsem si zcela jistý, že jejich ceny budou i nadále růst.

Jeho důvěra je do značné míry ovlivněna tím, co vnímá jako neschopnost vedení USA. Kritizoval prezidenta Joea Bidena, ministryni financí Janet Yellenovou a předsedu Federálního rezervního systému Jeroma Powella a označil je za „Tři poskoky“.

„Proč jsem si tak jistý? Je to proto, že jsem si jistý bitcoinem, ethereem a solanem? Moje odpověď zní ‚Ne‘. Čím jsem si jistý, je nekompetentnost našich vůdců, prezidenta Bidena, ministryně financí Yellenové a předsedy Fedu Powella. Tito tři jsou 3-Stooges v reálném životě a jsem si jistý, jsem si velmi jistý jejich nekompetentností,“ upřesnil. Renomovaný autor na závěr vyzval investory, aby se před Bidenem, Yellenovou a Powellem chránili:

Nakupujte více zlata, stříbra, bitcoinu, solanu a etherea.

Vážený autor, který se vedle zlata a stříbra obvykle zaměřuje na bitcoin, se již dříve zmínil také o ethereu a solaně. Například v květnu 2022 na Twitteru psal o tom, že v očekávání globálních ekonomických problémů a potenciálních válečných konfliktů bude nakupovat více drahých kovů a kryptoměn. „Svět v problémech. Státní dluh půjde přes střechu. Biden způsobuje inflaci a obviňuje Putina. Dolar se chystá implodovat. Nakupujte více zlata, stříbra, bitcoinu, etherea a solanu před 3. světovou válkou.“ V září 2021 napsal: „Kupte si zlato, stříbro, bitcoin, ethereum před největším krachem v dějinách“.

Přidejte komentář