LUNA2 obnoví 70 % za devět z historických minim

Společnost, která stojí za TerraUSD a Luna, která minulý měsíc vyvolala kolaps na trhu s kryptoměnami, uvedla na trh nový coin. Ten se aktuálně aktivně rozvíjí. Devět dní po pádu na historické minimum 1,62 dolarů se cena čerstvě vyraženého nového tokenu (LUNA2) společnosti Terra výrazně zvýšila.

Pokud jde o zotavení z předchozího minima, cena LUNA2 se dne 27. června vyšplhala na 2,77 dolarů, neboli 70% nárůst. Přesto se token obchoduje téměř o 77 % pod svým historickým maximem z 30. května 12,24 dolarů.

Podle údajů CoinMarketCap se LUNA2 momentálně obchoduje za 2,36 dolarů a za posledních 24 hodin si připsala 8 %.

Po pádu krypto trhu mnoho investorů své kryptoměny prodávalo. To způsobilo, že trh je více nelikvidní, i když ceny začaly růst.

V průběhu posledního květnového týdne byla nová síť Terra uvedena do provozu a začala se  obchodovat na burzách jako je např. Bybit, Kucoin, Huobi a Binance.

Přidáním nově spuštěného tokenu zhroucené sítě Terra vyjadřují platformy pro obchodování s kryptoměnami nejprve svou podporu jejímu znovuzrození.

Je zajímavé, že se cena výrazně změnila na různých burzách, především v souvislosti s objemem obchodů. Například náklady na LUNA2 vzrostly na 12,24 dolarů, když se začal obchodovat na všech hlavních burzách, avšak nakonec všechny své zisky ztratil kvůli prudkému obratu.

TerraUSD za poslední týden zaznamenala více než 400% nárůst navzdory zvýšené volatilitě spojené s nedávno vydaným coinem Terra LUNA 2.0. Podle údajů CoinMarketCap se obchoduje za průměrnou cenu asi 0,02014 dolarů. 

Přidejte komentář

Váš mail nebude zveřejněn


*