Dogecoin za poslední týden vzrostl o 24 %, protože spekulace na Twitteru nepřestávají

Dogecoin pokračoval v týdenní rally na základě pokračujících spekulací, že bude integrován do Twitteru.

Dogecoin za poslední týden vzrostl o více než 24 % v souvislosti se spekulacemi, že by mohl hrát roli v Muskových plánech na Twitteru.

Z hodnoty 0,08189 USD před sedmi dny se meme coin ve čtvrtek obchodoval za 0,1031 USD, což podle CoinGecko představuje nárůst o 24 %.

Kryptoměna, která je podle tržní kapitalizace osmá největší na světě, v úterý večer vystřelila nad hranici 0,1 dolaru a od té doby se drží v plusu, protože nepotvrzené spekulace o tom, že by ji Elon Musk mohl využít ve svých plánech na Twitter 2.0, jsou stále živé.

První výbuch přišel v neděli večer, kdy Musk na Twitteru sdílel prezentaci, která obsahovala jeho plány pro tuto platformu. 

Na jednom slajdu je zobrazena sekce „platby“, ale není na něm žádný obrázek ani bližší informace o tom, co chce zakladatel společnosti Tesla uskutečnit.

Ať už k něčemu jsou, nebo ne, nejnovější zvěsti přispěly k tomu, že se Dogecoin stal jedním z nejúspěšnějších kryptoměn týdne s největším týdenním nárůstem ze všech 50 největších digitálních měn.

Jedinou mincí, která se blíží stejnému výkonu, je Huobi, token vydaný stejnojmennou burzou, který za posledních sedm dní vzrostl o 22 % na pozadí oznámení strategického partnerství s Poloniex.

V prvních dnech své nabídky na převzetí Musk naznačil myšlenku použití Dogecoinu v platebním systému pro stránky sociálních médií, ačkoli stejně jako u mnoha prohlášení nového majitele Twitteru nebylo jasné, zda si dělá legraci.

Miliardář má již dlouho zálibu v Dogecoinu a jeho různá veřejná prohlášení o něm vedla k velkým výkyvům jeho ceny.

Přidejte komentář

Váš mail nebude zveřejněn


*