Decentraland (MANA) se blíží k zásadní horizontální oblasti

Decentraland (MANA) se blíží k zásadní horizontální oblasti, která dříve fungovala jako region s vysokou odolností. Pokud se tam dostane, je pravděpodobné, že tato oblast pomůže zvýšit cenu.

MANA klesá od 25. listopadu poté, co dosáhla historicky nejvyšší ceny 5,90 $. Pohyb dolů vedl 22. ledna k místnímu minimu 1,70 USD, což se rovná ztrátě 64 %. Vzorec zatím není zcela jasný, je možné, že MANA obchoduje uvnitř sestupného směru. Je pravděpodobné, že býčí vzor může být proražen. 

Obchodník s kryptoměnami TehLamboX na svém twitteru zveřejnil graf MANA a uvedl, že by jeho cena mohla klesnout až na 1 USD.  Technické ukazatele na denním časovém grafu zatím nevykazují žádné býčí signály, především z toho důvodu, že RSI i MACD klesají.. RSI, indikátor hybnosti, se nachází na 30 řádcích. Hodnoty RSI pod 50 považujeme za medvědí.

Velmi silná je horizontální oblast podpory na 1,55 dolarů. Tato oblast v květnu 2021 působila jako vysoká rezistence, proto je možné, že se momentálně obrátí na support.

Hladina se shoduje s odporovou linií vzestupného směru, ze kterého vypukla MANA. To zvyšuje jeho význam. Pokud se na tuto pozici  MANA dostane, je pravděpodobný že se odrazí.

Přidejte komentář

Váš mail nebude zveřejněn


*