CoverdealFX

CoverdealFX je registrovanou obchodní značkou společnosti s názvem Coverdeal Holdings Limited, která je regulována Cyprus Securities and Exchange Commission –  CySEC a disponuje s licenčním číslem CIF 231/14. Firma Coverdeal Holdings Ltd je členem Investor Compensation Fund a tento fond je určený pro klienty kyperských investičních firem – CIF a jiných Investičních firem – IF. Prostředky klientů se uchovávají v uznávaných evropských bankách.

Se zákaznickou podporou to zvládne každý

Klíčovým prvkem této společnosti je vynikající zákaznická podpora a její specialisté opakovaně podstupují rozsáhlá školení a neustále rozvíjí své dovednosti tak, aby vám mohli poskytnout veškeré informace a tu nejlepší možnou službu. K dispozici je zákaznická podpora 5 dnů v týdnu mezi 9 a 21. hodinou SEČ, která je poskytována ve více jazycích. Klientům je k dispozici také Trading Central, což je program specializující se na poskytování praktických informací, nejnovějších finančních grafů a analýz, vše v rámci platformy.

Co lze očekávat od CoverdealFX

Jde o typ brokera STP i DOA. Minimální velikost účtu je od 100 USD nebo 100 EUR a spread od 2 pipu. Nečekají vás žádné další poplatky. Pro profesionální klienty nabízí tento broker pákový efekt až ve výši 1:200, zatímco retail klienti mají možnost získat pákový efekt v hodnotách mezi 1:2 a 1:30. Mezi podporované platformy patří MetaTrader 5 – MT5, Sirix WebTrader nebo Sirix Mobile Trader.

Platformy

CoverdealFX umožňuje obchodníkům používat obchodní platformu MT5. Ta se dá stáhnout na jakékoliv zařízení, anebo lze používat i takzvaný web trader, který rozběhnete i ve webovém prohlížeči. Lze také používat platformy Sirix WebTrader nebo Sirix Mobile Trader.

Otevření účtu

Otevření účtu snadno zvládnete online vyplněním Registračního formuláře, kam vložíte emailovou adresu a vytvoříte si heslo. Pak vyplníte iniciály a telefonní číslo. Součástí ověřovacího procesu je ověření dokladu totožnosti, vyplnění informací ohledně daní, finanční situace a předchozí zkušenosti s obchodováním. Vyberete si metodu vkladu, kterou lze změnit. Pak obdržíte email, přes který si účet ověříte. K dispozici 3 platformy. Desktopovou platformu MT5, CoverdealFX Web Trader v synchronizaci s MT5 a CoverdealFX iOS a Android Trader propojený s MT5.

Přidejte komentář

Váš mail nebude zveřejněn


*