Ceny kryptoměn i přes nejistotu na trhu dále rostou

Bitcoin se po celý den obchodoval kolem 25 000 dolarů, tedy o 2,1 % výše. Akcie kryptoměn se obchodovaly na výše, protože trhy se snažily zohlednit probíhající bankovní turbulence.

 

Uprostřed nejistoty na trhu se dnes cena bitcoinu obchodovala s nárůstem a v závěru obchodovací seance se pohybovala těsně pod hranicí 25 000 dolarů.

 

Podle dat společnosti TradingView se v 17:36 EDT primární kryptoměna obchodovala za 24 869 dolarů, což je o 2,1 % více než včera.

 

Ceny ostatních kryptoměn také rostly, ethereum vzrostlo o 0,5 % a obchodovalo se na 1 665 dolarech. Společnost Binance zaznamenala nárůst svého tokenu BNB o 6,6 % poté, co včera oznámila, že v síti BNB Chain bude uvolněn token Uniswap. 

 

MATIC společnosti Polygon vzrostl o 0,8 % a ADA společnosti Cardano klesla o 1,6 %.

 

Akcie související s kryptoměnami během dne také rostly, k čemuž přispěl i růst akcií, jelikož problémová banka Credit Suisse si zajistila úvěr ve výši 54 miliard dolarů.

 

Podle informací společnosti TradingView vzrostly akcie Coinbase do 17:20 EDT přibližně o 5,1 %. Společnosti MicroStrategy a Block si polepšily o 5,9 %, resp. 1,3 %.

Přidejte komentář

Váš mail nebude zveřejněn


*