Ceny BTC by se za 5 let mohla vyšplhat na 350 000 USD

Populární kryptoanalytik nedávno prohlásil že věří, že by cena bitcoinu mohla v příštích pěti letech dosáhnout vrcholu 350 000 dolarů.

Na Twitteru pseudonymní analytik Dave the Wave sdílel se svými více než 130 000 sledujícími svou předpověď s cílem prosince 2027.

Komentář Dave the Wave přišel v reakci na rozhovor, který vedl investor Mike Novogratz, který prohlásil že věří, že cena BTC v budoucnu dosáhne 500 000 dolarů, i když odložil svou předpověď ohledně zvýšení úrokových sazeb ze strany Federálního rezervního systému a dalších centrálních bank.

Ceny BTC i dalších aktiv v posledních několika měsících klesají, protože centrální banky po celém světě zvyšují úrokové sazby aby snížily inflaci. Ztráty na kryptotrhu také podpořil kolaps burzy FTX, o kterém se předpokládá, že investoval prostředky uživatelů a nyní dluží svým největším věřitelům přes 3 miliardy dolarů.

Kolaps Per Novogratz FTX spolu s hedge fondem Three Arrows Capital a věřiteli, Celsius Network a BlockFi poškodily celkovou důvěru v kryptoměny.

Jak uvedl CryptoGlobe, populární on-chain analytik Willy Woo nedávno odhalil, že věří, že BTC v současné době zrcadlí spodní formaci pozorovanou na medvědích trzích, které primární kryptoměna vydržela v letech 2015 a 2018.

Willy Woo řekl, že věří, že se nacházíme v době v cyklu, ve kterém „lidé nakupují, dávají minimální cenu, volatilita klesá”. Podle jeho slov se totéž stalo během dna medvědího trhu v letech 2015 a 2018 a dokonce i dna medvědího trhu v roce 2012. 

Přidejte komentář

Váš mail nebude zveřejněn


*