Cena Ripple dosahuje 4měsíčního maxima

Ripple (XRP) je nejvýkonnějším kryptoaktivem z top 10 za posledních sedm dní, během tohoto období si připsal více než 21 %.

Podle údajů Lunar Crash pozitivní výkonnost ceny potvrzují její prudce rostoucí sociální metriky. Agregátor dat poznamenal, že při kombinaci tržní a sociální výkonnosti se XRP objevilo jako digitální aktivum číslo jedna v žebříčku a překonalo všechny ostatní kryptoměny, které sleduje.

Zmínky o XRP v sociálních sítích prudce rostou

Podle Lunar Crash dosáhl objem sociálních zmínek XRP 5 967, zatímco počet jeho sociálních zapojení za posledních 24 hodin činil 14,9 milionu. Jeho týdenní výkonnost ukázala, že jeho zapojení na sociálních sítích vzrostlo o 105,9 % na 245,57 milionu a počet zmínek vzrostl o 26,4 % na 80 720.

Během tohoto období měl token XRP až 3 440 unikátních přispěvatelů na sociálních sítích za hodinu. Mnozí z komunity XRP aktivně prosazovali token na sociálních sítích, protože věřili, že jeho mateřská společnost Ripple vyhraje svůj spor s americkou komisí SEC.

Společnost Ripple nedávno předložila nové podání na svou obhajobu v rámci spravedlivého oznámení. Podání odkazovalo na rozhodnutí soudce Michaela Wilesa z konkurzního soudu USA pro jižní obvod New York v jeho rozhodnutí o námitkách SEC v konkurzním řízení Voyager.

Případ SEC ovlivňuje cenu?

Kromě toho se zdá, že kryptografický projekt získává další zájemce o kryptografii. Ve svém tweetu z 21. března zakladatel Messari Ryan Selkis uvedl, že považuje případ SEC proti XRP za přehnaný. Poznamenal, že projekt naplňuje potřebu trhu, což je patrné z rostoucího počtu účtů v jeho XRP Ledgeru. 

Zatím není jisté, kdy bude o případu rozhodnuto. Nedávná zpráva Fox Business uvedla, že verdikt by mohl být pro kryptografický průmysl klíčový.

XRP překonává Bitcoin

Za uplynulý týden si XRP připsala 21 % a překonala tak ostatní přední digitální měny jako Bitcoin, Cardano a Dogecoin, které si připsaly 2,18 %, 5,09 % a 0,67 %.

Jen za posledních 24 hodin vzrostla hodnota XRP o 3,63 % na 0,46 USD, čímž se jeho tržní kapitalizace zvýšila na 23,6 miliardy USD.

Data XRP Scan mezitím ukázala, že XRPL za posledních sedm dní zpracoval v průměru více než 1 milion transakcí. Během tohoto období síť v průměru denně získala více než 2000 nových adres.

Přidejte komentář

Váš mail nebude zveřejněn


*