Cena Polkadot se pohybuje nad 8 dolary

Cena Polkadot se ustálila nad cenou 8 dolarů. Zdá se, že mince prodlužuje zotavení ceny, protože DOT se dívá na překonání svého dalšího cenového stropu. To také vytvořilo býčí vzor na svém denním grafu.

Vzor poháru a rukojeti, který Polkadot formoval za poslední dva měsíce, naznačuje, že býci byli na trhu silní. Vzor poháru a rukojeti obvykle naznačuje býčí pokračování ceny. Za poslední týden cena Polkadotu vyskočila o 24 %, což znamená silné oživení.

DOT patřila mezi 10 nejlepších kryptoměn podle tržní kapitalizace s nejvyšším ziskem. Za posledních 24 hodin vzrostla cena Polkadotu o 6 %. Technické ukazatele nakreslily na grafu vzestupnou tendenci, přičemž DOT vykazuje šance prolomit cenový strop 9 USD.

Polkadot se po značnou dobu potýkal s problémy, protože cena aktiva zůstala pod cenou 9 dolarů. Nákupní síla navzdory nedávnému pádu vystřelila nahoru, což naznačuje, že býci měli pod kontrolou cenu.

Pokud se DOT podaří prolomit výše zmíněný cenový strop, pak by vzestupný trend zneplatnil šance, že medvědi získají cenu zpět.

Globální tržní kapitalizace kryptoměn dnes činila 1,13 bilionu dolarů a zaznamenala 1,1% nárůst za posledních 24 hodin.

Analýza cen Polkadot:

DOT se v době psaní tohoto článku obchodoval za 8,38 USD. Mírný tlak býků může poslat cenu Polkadot nad 9 USD. Od poloviny června se Polkadot snažil překonat výše zmíněný cenový strop.

Pokud se DOT podaří obchodovat nad cenou 9 USD po značnou dobu, může se pokusit obchodovat dvouciferně. Pokles ze současné cenové hladiny způsobí, že se altcoin dotkne linie podpory 7,40 USD.

Cena Polkadot vytvořila vyšší maxima na čtyřhodinovém grafu, takže šance na korekci ceny nelze vyloučit. Objem zobchodovaných DOT výrazně poklesl v předchozí obchodní seanci, což bylo znamením poklesu kupní síly. V době tisku však technický výhled ukazoval na zvýšení nákupního tlaku.

Technická analýza

Altcoin Polkadot byl pozitivní na čtyřhodinovém grafu, protože hlavní ukazatele ukazovaly na totéž. Jak aktiva tvořila vyšší maxima, znovu se objevila i kupní síla. Index relativní síly byl zobrazen nad polovinou, když kupující znovu nabyli důvěry, což signalizovalo býčí náladu.

Je viditelný malý pokles na RSI, což znamenalo, že budoucí DOT může ztratit svou současnou cenovou dynamiku. Pokud kupní síla zůstane konzistentní, pohyb nad 9 USD je jistý. Cena Polkadot byla těsně nad hranicí 20-SMA, což signalizuje, že kupující řídili cenový impuls na trhu.

DOT nadále indikovala pozitivní cenovou akci na čtyřhodinovém grafu. Pohyblivý průměr Konvergence Divergence znázorňuje hybnost a směr ceny. MACD vyjkreslil zelený signální pruh, který je začátkem nákupního signálu poté, co prošel vzestupným přechodem.

Bollingerova pásma určují volatilitu cen a možnost kolísání cen. Pásma zůstala paralelní, což je známkou omezené cenové akce s menší volatilitou cen. Zvýšení kupní síly může pomoci ceně Polkadot prolomit svůj okamžitý cenový strop.

Přidejte komentář

Váš mail nebude zveřejněn


*