Analytici navrhují: Koupit Bitcoin 6 měsíců před halvingem

Raoul Pal předpovídá Bitcoinu slibný rok 2024, který by mohl překonat technologické akcie, podpořen býčími tržními ukazateli a blížícím se půlením Bitcoinu.

Bitcoin by mohl překonat technologické akcie uvádí investor Raul, který předpovídá, že rok 2024 je pro Bitcoin slibný. S touto předpovědí přišel na základě tržních ukazatelů a nedávných trendů na kryptotrhu.

Palova analýza naznačuje, že krypto zažije v příštím roce výrazný růst, přičemž se odvolává na údaje, které ukazují, že růstová aktiva jako NDX a krypto se pravděpodobně brzy odrazí ode dna. K předpovědi tohoto pozitivního trendu použil index finančních podmínek GMI.

Další analytik Vetle Lunde ze společnosti K33 Research uvedl býčí náladu v budoucích cenách bitcoinu a zdůraznil vysoký zájem a cenové prémie na Chicagské komoditní burze (CME).

Vzrušení roste s blížícím se termínem půlení bitcoinu v dubnu 2022, kdy se spekuluje o výkonnosti trhu. Analytici naznačili, že nákup Bitcoinu šest měsíců před půlením a prodej 18 měsíců po něm by mohl být skutečně ziskový, protože to pomůže využít cyklických pohybů cen Bitcoinu kolem této události.

Přidejte komentář

Váš mail nebude zveřejněn


*